DROŠA ĒRČU IZVILKŠANA

Droša ērču izvilkšana – pasargās pret iespējamo infekciju un iekaisumu.

       Ja ir piesūkusies ērce, nekrītiet panikā, tieši droša ērču izvilkšana ir svarīga, lai novērstu risku inficēties. Nekādā gadījumā nepieskarieties ērcei ar plikām rokām. Ja ādā ir kādas mikrotraumas, tajās var iekļūt slimību izraisošās baktērijas, un tad par drošu ērču izvilkšanu vairs nevar būt ne runa.  Drošai ērču izvilkšanai ļoti svarīgi ir ērci vispirms iemidzināt. Tāpēc pirms ērces izvilkšanas uz salvetes vai vates gabaliņa jāuzlej spirtu saturošs šķidrums. Pieliekot to pie ērces, tās taustekļi atslābs, tad veikt drošu ērces izvilkšanu būs daudz vienkāršāk.

Nākamais solis drošas ērces izvilkšanā ir –  tā jāsaķer ar pinceti pēc iespējas tuvāk snuķītim. Droša ērču izvilkšana jāveic ļoti lēni un prātīgi – vieglām kustībām pavelkot un atlaižot, līdz ērce ir laukā. Neraujiet ērci strauji, jo tās ķermenis var notrūkt, bet galva palikt ādā. Un tad veikt drošu ērču izvilkšanu būs gandrīz neiespējami.

Pārliecinieties, ka ērce ir izvilkta pilnībā – ādā nav palikusi kāda tās daļa, tad dezinficējiet koduma vietu. Pēc ērces izvilkšanas obligāts nosacījums ir – jānomazgā rokas. Tas jādara arī tad, ja neesat pieskāries ērcei ar kailām rokām un ievērojis visus drošas ērces izvilkšanas nosacījumus.

ANTICK – ātri sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot

Antick ir medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi nonāvē ērci, to sasaldējot. Šī ierīce nobloķē ērces mutes piedēkļus, tādēļ siekalas, kurās var būt slimību izraisoši mikroorganismi nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt tā nāk laukā ar visiem mutes piedēkļiem.

ANTICK ērču sasaldētājs ar izvilkšanas āķi

1. Antick sprejs  100 devas, 1 gab.
2. Ērču izvilkšanas āķi, 2 gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju ar izvilkšanas āķi

ANTICK ērču sasaldētājs

Ātri ērti sasaldē piesūkušos ērci. Samazina ērču izraisīto slimību izplatīšanos kā piemēram Laimas slimību.
Medicīnas iestādes rekomendē pirms piesūkušās ērces noņemšanas to sasaldēt.

1. Antick sprejs 100 devas,1  gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju