ĒRCES – ĒRČU ENCEFALĪTS

Ērču encefalīts – kā no tā izvairīties?

Vakcinācija pret ērču encefalītu ir efektīvākais  veids, lai, ejot mežā, parkā, dārzā, būtu drošs, ka, pat, ja piesūksies ērce, ērču encefalīts Jums nedraud vai arī tas noritēs krietni vieglāk.

Ja cilvēks nav vakcinēts pret ērču encefalītu, ērces izvilkšanu vēlams uzticēt mediķiem. Ērču encefalīts var iekļūt organismā tad, ja, velkot ērci, ādā paliek tās galva ar siekalu dziedzeriem, jo tieši galvā atrodas ērču encefalītu izraisošās baktērijas. Šādā situācijā ērču encefalīts ir vēl iespējamāks.

Statistika liecina, ka mirstība no ērču encefalīta ir ap 1%. Savukārt 20% cilvēku, kurus skāris ērču encefalīts, novēro komplikācijas.  Ja ir pārslimots ērču encefalīts, cilvēks iegūst imunitāti pret šo slimību uz visu mūžu.

ANTICK – ātri sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot

Antick ir medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi nonāvē ērci, to sasaldējot. Šī ierīce nobloķē ērces mutes piedēkļus, tādēļ siekalas, kurās var būt slimību izraisoši mikroorganismi nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt tā nāk laukā ar visiem mutes piedēkļiem.

ANTICK ērču sasaldētājs ar izvilkšanas āķi

1. Antick sprejs  100 devas, 1 gab.
2. Ērču izvilkšanas āķi, 2 gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju ar izvilkšanas āķi

ANTICK ērču sasaldētājs

Ātri ērti sasaldē piesūkušos ērci. Samazina ērču izraisīto slimību izplatīšanos kā piemēram Laimas slimību.
Medicīnas iestādes rekomendē pirms piesūkušās ērces noņemšanas to sasaldēt.

1. Antick sprejs 100 devas,1  gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju