ĒRCES – ĒRČU IZVILKŠANA

Ērču izvilkšana – kā veikt pareizi, lai novērstu infekcijas risku.

Ērces izvilkšanu nekad neveiciet ar plikām rokām – noteikti uzvelciet gumijas cimdus, paņemiet salveti vai maisiņu. Vispirms ērce ir jāiemidzina, tāpēc pirms ērces izvilkšanas uz salvetes vai vates jāuzlej spirtu saturošs šķidrums un jāpieliek pie ērces. Tad ērces taustekļi atslābs, un ērces izvikšana būs daudz vieglāka un drošāka. Lai ērci izvilktu, tā jāsaķer ar pinceti pēc iespējas tuvāk snuķītim – ādai, kur ērce iesūkusies. Ērces izvilkšanu var veikt arī ar diegu, apmetot cilpiņu tai ap kaklu. Ērces izvilkšana jāveic ļoti lēni un prātīgi – vieglām kustībām jāpavelk un jāatlaiž, jāpavelk un jāatlaiž, līdz ērce ir laukā. Pēc ērces izvilkšanas noteikti jānomazgā rokas. Tas jādara arī tad, ja, izvelkot ērci, rokās ir bijuši cimdi.

Vieta, kur ērce bija piesūkusies, jādezinficē un noteikti jāpārliecinās, vai ērces izvilkšana ir veikta pilnīgi – āda nav palikusi kāda ērces daļa. Tas palīdzēs nodrošināties pret iekaisumu pēc ērces izvilkšanas.

ANTICK – ātri sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot

Antick ir medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi nonāvē ērci, to sasaldējot. Šī ierīce nobloķē ērces mutes piedēkļus, tādēļ siekalas, kurās var būt slimību izraisoši mikroorganismi nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt tā nāk laukā ar visiem mutes piedēkļiem.

ANTICK ērču sasaldētājs ar izvilkšanas āķi

1. Antick sprejs  100 devas, 1 gab.
2. Ērču izvilkšanas āķi, 2 gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju ar izvilkšanas āķi

ANTICK ērču sasaldētājs

Ātri ērti sasaldē piesūkušos ērci. Samazina ērču izraisīto slimību izplatīšanos kā piemēram Laimas slimību.
Medicīnas iestādes rekomendē pirms piesūkušās ērces noņemšanas to sasaldēt.

1. Antick sprejs 100 devas,1  gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju