ĒRCES – LAIMA SLMĪBA

Pareiza ērces izvilkšana samazinās Laima slimības inficēšanās risku.

Laima slimība  pēc ērces koduma var tikt veicināta tad,  ja ērces izvilkšana  ir veikta nepareizi. Laima slimību veicina boreliozes baktērijas, kas atrodas ērces gremošanas sistēmā. Ja tās nokļūst ērces koduma vietā, ir augsts risks saslimt ar Laima slimību. Tādēļ galvenais nosacījums, lai Laima slimība ietu secen, nekādā ziņā ērce koduma vietu nedrīkst ieziest ar sviestu vai eļļu. Tas var izraisīt ērces vemšanu, tā rezultātā koduma vietā nonāk boreliozes baktērijas, un tad iespējamība, ka varētu tikt iegūta Laima slimība, pieaug vairākkārt.

Par saslimšanu ar Laima slimību var liecināt sarkans plankums ar gaišāku vidu ērces koduma vietā. Tādēļ ērces koduma vieta jānovēro vismaz 30 dienas, lai pārliecinātos, ka nav notikusi inficēšanās ar Laima slimību.

Ērces kodums jānovēro apmēram 30 dienas, lai pārliecinātos, ka neparādās Laima slimībai tipiskais sarkanais plankums ar gaišāku vidu.

ANTICK – ātri sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot

Antick ir medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi nonāvē ērci, to sasaldējot. Šī ierīce nobloķē ērces mutes piedēkļus, tādēļ siekalas, kurās var būt slimību izraisoši mikroorganismi nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt tā nāk laukā ar visiem mutes piedēkļiem.

ANTICK ērču sasaldētājs ar izvilkšanas āķi

1. Antick sprejs  100 devas, 1 gab.
2. Ērču izvilkšanas āķi, 2 gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju ar izvilkšanas āķi

ANTICK ērču sasaldētājs

Ātri ērti sasaldē piesūkušos ērci. Samazina ērču izraisīto slimību izplatīšanos kā piemēram Laimas slimību.
Medicīnas iestādes rekomendē pirms piesūkušās ērces noņemšanas to sasaldēt.

1. Antick sprejs 100 devas,1  gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju