ĒRČU atbaidītājs

Ērču atbaidītājs – kā to lietot pareizi?

Ejot mežā, tāpat arī dārzā, parkā, obligāts nosacījums – ir jālieto ērču atbaidītājs. Tie var būt uz ādas un apģērba izsmidzināmi līdzekļi, kas darbojas ne tikai kā ērču atbaidītājs, bet aizbaida arī odus un dundurus. Jāatceras gan, ka izsmidzināmais ērču atbaidītājs iedarbojas zināmu laiku. Pēc tam tas noteikti ir atkārtoti jāizsmidzina uz ādas vai apģērba. Uz ādas izsmidzināmais ērču atbaidītājs parasti nav kaitīgs cilvēkam, bet nogalina tikai kukaiņus, kas ar to saskaras.

Kā ērču atbaidītājs var tikt izmantotas arī ultraskaņas ierīces. Tās nesatur ķīmiskas vai aromātiskas vielas, bet izstaro pulsējošus ultraskaņas impulsus, kas aizbiedē kukaiņus. Ērču aizbaidītājus ar ultraskaņu visbiežāk lieto, tos piestiprinot pie apģērba.

ANTICK – ātri sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot

Antick ir medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi nonāvē ērci, to sasaldējot. Šī ierīce nobloķē ērces mutes piedēkļus, tādēļ siekalas, kurās var būt slimību izraisoši mikroorganismi nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt tā nāk laukā ar visiem mutes piedēkļiem.

ANTICK ērču sasaldētājs ar izvilkšanas āķi

1. Antick sprejs  100 devas, 1 gab.
2. Ērču izvilkšanas āķi, 2 gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju ar izvilkšanas āķi

ANTICK ērču sasaldētājs

Ātri ērti sasaldē piesūkušos ērci. Samazina ērču izraisīto slimību izplatīšanos kā piemēram Laimas slimību.
Medicīnas iestādes rekomendē pirms piesūkušās ērces noņemšanas to sasaldēt.

1. Antick sprejs 100 devas,1  gab.

Pirkt ANTICK ērču sasaldētāju